İyi bir gelecek, size iyi gelecek | Weeb Akademi
bilgi@weebakademi.com | 0 850 303 88 15 | Giriş Yap | Kayıt Ol
 
   

  Weeb Akademi Öğrencilerinin vedalaşırken bıraktığı notlar

  Eğitimi biten öğrencilerimizin bizim içi bıraktığı yorumların bazıları aşağıdadır

  Herşey şirketimize aldığımız üretim programının içinde satınalma formu oluşturmak istememle başladı. Ama sonunda şirketin web sitesini yaptım. Hem de güzel oldu.

  Volkan hocanın dersi hem eğlenceli hem heyecan verici gelişmelere hep açık.

  Ders bitince kendinizi iyi hissediyorsunuz; sabah 6.30da işe gitmek için kalkıp, kurstan sonra gece 10.00da eve dönseniz bile.

  Sonuçlar gayet hızlı oluşuyor, öyle saatlerce boş geçen kurslara hepimiz gitmişizdir. Volkan hocanın dersindeyse daha ilk günden ortaya birşeyler çıkmaya başlıyor. 

  Teşekkür ederiz hocam size ders öğretmede, dersi eğlenceli hale getirmede, hatta günlük stresimizden kurtulmada toplam 99 puan veriyorum. (not kırmak zevkliymiş, eh sizden öğrendim^^)

  Bengisu

   

  weeb akedmi autocad ben buraya ilk geldimde bir kalamıi kitabın vb şeylerin 2. boyutu oldunu ona sekil verebilicemi düşünmüyordum cok sıkıntılı ve sitresli biriyim olumsuzluklarla dolu hayatıma birde autocad girmişti heves ve merak icinde her pazar buraya geldim ve volkan serbet gibi bir insandan autocad ögrenmek gercekten güzeldi ve onun sayesinde hayal bile edemicemiz projeleri cizmeye anlamaya başladık zamn cok cabuk gecti ve biz şimdi bu ayrılacalıklı dunyadan ayrılmak zorundayız eğer birgün autocad ögrenmek isterseniz weeb akademi dogru adres oldunu bilmelisiniz burda sizi bir hoca beklemiyor bundan emin olabılırsınız ayrıcalıklı dünyanın farkına varabilmek en önemliside cizdiniz projenin hayata gecmesi bunun hazzı gercekten cok farklı teredütte kalmayın kalırsanız da bize ulaşın memnuniyetimizi buraya sıgdıramayız özelliklede hocamız volkan SERBETE cok şey borcluyuz bu yazıyı okuyacak olan kişilere son olarak şunu söylemek istiyorum birşey yapmadan önce cokk düşünün ama weeb akademi deiseniz hic düşünmeden ögrenci olabılırsınız yeni başlıcak bi ögrenci olsaydım keşke diğerek metnime son veriyorum weeb ademi ve calışanlarına büyükk tş ediyorum weeb akademi sizinle güzell hocam calışanlarınıza ve size cokk teşekkürler ......yes

  Kezban

   

  Merhabalar,

  Kendimi geliştirmek ve hayatta güzel şeyler yapmak için weeb akademi önerileriye buraya geldim. Ben aslında mali müşavir stajeriyim çok büyük ve mesleğimden bağımsız bir hayaldi benim için. Her türlü ayrıntısını asla yorulmadan büyük bir sabırla veren hocalarımız bu alanında uzman kişiler onlar sayesinde eğitimimi aldım. Her gördüğüm çizimi ayrıntısıyla çizebilen konumdayım. Kendime güvenim üst düzeyde. Çizemeyeceğim hiçbir çizim olmadğını düşünüyoum.

  WEEB AKADEMİ ye güvenim tam ve eğitiminden şüpem olmadığı için solit kursunada başladım. Gerçekten uzman eğitim almak isteyenlere tavsiye ederim.

  Çok farklı bir meslekten olmama rağmen bana bu derece öğretebilen VOLKAN SERBEST ve kursumuzdaki ekibe teşekkür ederim.

  filiz

   

   

   

   
   

  Referanslarımız