İyi bir gelecek, size iyi gelecek | Weeb Akademi
bilgi@weebakademi.com | 0 850 303 88 15 | Giriş Yap | Kayıt Ol
 
   

  Türkiye'de son yıllarda ister ekonomi olsun ister işsizlik olsun durum pek iç açıcı değil.. Ülkemizde pek çok üniversite öğrencisi mezun olduğu bölümden iş bulamıyor.Bu da ayrıyetten yapılması gereken birkaç şey çıkartıyor karşımıza. Son dönemlerde revaçta olan iki program..AUTOCAD ve 3DMAX'den bahsediyorum tabi ki.Biraz bahsetmek gerekirse AUTOCAD ; özellikle mimari alanda kullanılan autocad makine mühendisleri, inşaat mühendisleri , teknikerler , peyzaj uygulaması yapan herkesin kullandığı gelişmiş bir bilgisayar programıdır.3DMAX ise ; 3 boyutlu tasarımla uğraşan mimarlar , mühendisler bu programda boyutlu modeller oluşturabilir ve modellerimize hareket verebildiğimiz programdır. Eğer bu programı veya programları öğrenirseniz , herhangi bir iş görüşmesine veya mülakata gittiğinizde " Bildiğin veya kullandığın bir program var mı ? " sorusuna " Evet var " demek sizleri bir adım öne çıkarıyor büsbütün. Peki " kimi , hangi firmayı tercih edebiliriz " dediğinizi duyar gibiyim.. Benim sizlere tavsiyem weeb akademi'dir. Neden mi ? İşte size nedenleri..

    1- Weeb akademi'de temel amaç , bireylerin gerek eğitim aldıkları alanlarda gerek çalıştıkları alanda ya da yeni çalışmayı düşündükleri alanlarda bilgisayar destekli eğitimler vererek daha iyi bir gelecek sahibi olmanıza yardımcı oluyorlar.

    2- Weeb akademi , çağdaş , yaratıcı problem çözme yetisine sahip , günün gereklerine ayak uyduran , kendi kendine yetebilen bireyler yetiştirmek ve bu bireylere etkin eğitim hizmetleri sunmayı ilke edinmiş bir eğitimi kurumu..

    3- Weeb akademi , öğrenci otomasyonu sayesinde derslerinizi takip edebilir , e-sınavlara girebilir , aldığınız eğitimle ilgili destek bilgi alabilirsiniz.

    4- Weeb akademi , 2.5 aylık bir öğretim süreci bittiğinde , şayet kendinizi yeterli görmediğinizi veya öğrenemediğinizi düşünüyorsanız öğrenene kadar ücretsiz ders veren tek kurs :

                                                                               Karar sizlere kalmış...  http://www.weebakademi.com

   

   
   

  Referanslarımız