İyi bir gelecek, size iyi gelecek | Weeb Akademi
bilgi@weebakademi.com | 0 850 303 88 15 | Giriş Yap | Kayıt Ol
 
   

  Weeb Akademi başarı hikayelerine bir yenisini daha ekledi, kendinize bir şans verin Merhaba
  Weeb akademi ile bundan tam bir yıl önce, bilgisayar destekli tasarım merakım sebebiyle tanıştım. 3ds Max eğitimi hakkında bilgi almak için dönemin ilk dersine davet edildim. Volkan hocanın dersine 30 dakika kadar geç girdim ve 30 dakika içinde ne kaçırdığımı fark ettiğimde kayıt olmaya karar verdim.
  Uzun ve ödevlerle dolu bir sürecin devamında Solidworks eğitimine de katıldım.
  Eğitimler sırasında Volkan Hocanın verdiği ödevleri ciddiye alıp özgeçmişime eklemeye başladım. Ardından yine Hocanın '' - Gerekirse Staj Yapın Ama Bir Ayda Olsa Tasarım Alanında Tecrübe Edinin'' sözüne istinaden, memnun olmadığım eski işimi bırakıp küçük bir firmada tasarımcı olarak çalışmaya başladım. Aradan iki ay geçmeden çok farklı sektörlerden görüşme talepleri gelmeye başladı. Mezuniyetim ve geçmiş tecrübelerime yakın, kurumsal bir firma ile yaptığım görüşmenin hemen ertesi günü fabrikanın Mühendislik Bölümünde teknik ressam olarak çalışmaya başladım.
  Kaliteli, Ciddi ve Huzurlu bir ortamda çalışmamda olan Volkan Hoca ve Weeb Akademi ye teşekkür ediyor ve Başarılarının Devamını Temenni Ediyorum.

  https://www.facebook.com/weebakademi/posts/675798932494622?notif_t=wall

   
   

  Referanslarımız